Čtvrté číslo časopisu TOPlife

23.9.2021

Počasí sice klame, ale opravdu je tu září a s ním i nové číslo TOPlife, kterým symbolicky otevíráme podzimní období. A že letošní podzim opravdu nebude jen tak ledajaký.

Čtvrté číslo časopisu TOPlife

Vážení čtenáři,

zdá se to jen nám, nebo prázdniny utekly jako voda? Počasí sice klame, ale opravdu je tu září a s ním i nové číslo TOPlife, kterým symbolicky otevíráme podzimní období. A že letošní podzim opravdu nebude jen tak ledajaký. Už za několik málo týdnů nás totiž čekají dlouho očekávané volby do Poslanecké sněmovny, které mohou přinést vytouženou změnu na politické scéně a nastolit nový kurz. Současná vládní garnitura totiž místo poklidné pobřežní plavby předvádí spíše rychlou a zběsilou plavbu ve vlnobití, jejímž jediným možným cílem je ledovec. Co taky čekat od neschopné posádky, že. Aby Česko nedopadlo jako Titanic, musíme SPOLU dorazit v říjnu k volbám!

Přestaňme se ale aspoň na moment strachovat o budoucnost naší země a podívejme se na to, jaká zajímavá témata vás ve čtvrtém čísle TOPlife čekají. Kručí vám v břiše a hledáte inspiraci na večeři? Helena Langšádlová, poslankyně za TOP 09, si pro vás připravila jeden neodolatelně chutný recept. A jakmile budete mít plný žaludek, můžete se rovnou vydat na túru. Miroslav Hlaváč vám v textu o své lásce k horám dá hned několik tipů, kam se vypravit. O Pavlu Klímovi, náměstkovi hejtmana Jihočeského kraje, se dozvíte, že je nejen politikem, ale také malířem, a dokonce básníkem! Tak vypadá správný renesanční člověk. 

Starostka Větrného Jeníkova Martina Lisová ve svém upřímném příspěvku zavzpomíná, jak na chvilku zkazila PR premiérovi Babišovi. A doslova na koni bude ve svém textu i předseda regionální organizace TOP 09 Brno-město Tomáš Aberl. Nepřijdete ale ani o oblíbený formát rozhovoru, tentokrát se zastupitelkou města Dvůr Králové nad Labem Veronikou Tomkovou. A konečně prostějovský zastupitel Aleš Matyášek osvětlí, proč není v životě důležité triumfovat, ale zápasit. 

Příjemné počtení a šťastnou ruku u voleb vám přeje

%SOUBOR_PDF_IMG:2027;500;1;1%

Máte tip na některou konkrétní osobnost, o které byste si chtěli přečíst příště? Napište na: jana.pleyerova@top09.cz

Redakce TOP 09

Soubory