TOP 09 se STAN, KDU-ČSL a ODS pořádá adventní setkání

15.12.2017

I v poslanecké sněmovně plné mnohdy vášnivých diskusí je důležité si připomenout, že advent je časem očekávání příchodu Ježíše Krista, našeho Spasitele, na tento svět. Časem, kdy se máme zastavit, ztišit a naslouchat.

TOP 09 se STAN, KDU-ČSL a ODS pořádá adventní setkání

Každoroční adventní setkání zákonodárců opět organizují poslanci TOP 09 a STAN, tentokrát ale nově ve spolupráci s kluby KDU-ČSL a ODS. Poslanci se ke společné modlitbě sešli v prostorách Státních akt v hlavní budově Poslanecké sněmovny PČR.

„I v poslanecké sněmovně plné mnohdy vášnivých diskusí je důležité si připomenout, že advent je časem očekávání příchodu Ježíše Krista, našeho Spasitele, na tento svět. Časem, kdy se máme zastavit, ztišit a naslouchat. Není důležité, jaké politické názory zastáváme, ale jaké hodnoty vyznáváme, vždyť z křesťanských hodnot vychází celá naše evropská civilizace. říká jedna z organizátorek adventního akce ve Sněmovně poslankyně Helena Langšádlová.

Adventního setkání se každý rok účastí desítky politiků napříč všemi stranami i zaměstnanci sněmovny a hosté. Letos ke všem přítomným promluvil kněz a řeholník kongregace Salesiánů Ladislav Heryán a vystoupil také pěvecký sbor KrisKrosKvintet.

Praha 14. prosince 2017

,

Jakub Hnát, tiskový mluvčí TOP 09